Hip Hop Kemp 2013

Imprezy - kaj imprezujymy...(miejscówy, kluby, knajpy, bary, pub'y, squoty...)

Hip Hop Kemp 2013

Postprzez brylowa » 26 cze 2013, 15:30

Już po raz dwunasty zbliża się termin Festiwalu Hip Hop Kemp 2013. Wydarzenie to jest największą tego typu imprezą masową w tej części Europy. Co roku przyjeżdża na nie kilkanaście tysięcy uczestników. Hip Hop Kemp to nie tylko muzyka i koncerty, podczas festiwalu odbywają się równolegle targi, imprezy przygotowane przez organizatorów, pokazy tańca, turniej streetballu i wiele wiele innych atrakcji.

W związku z olbrzymim zainteresowaniem Polaków wydarzeniem Hip Hop Kemp 2013 (przeważająca liczba uczestników festiwalu) będę niezmiernie wdzięczny za pomoc w zakresie promocji wydarzenia w naszym regionie. W załączniku do maila znajduje się oficjalny plakat imprezy. Jeżeli nie widzą Państwo przeszkód aby udostępnić informacje o wydarzeniu, plakat lub inną formę nieodpłatnej reklamy, przez Państwa kanały informacyjne, przesyłam podstawowe informacje dotyczące Festiwalu:

W dniach 22-24 sierpnia 2013r., na terenie dawnego lotniska w czeskim Hradec Králové obędzie się dwunasta już edycja międzynarodowego festiwalu Hip Hop Kemp. Najbardziej muzyczna forma wyluzowanych wakacji przyciąga ponad 20 000 uczestników, szczególnie fanów pozytywnego wypoczynku i czarnych brzmień. Mało który festiwal gwarantuje tak wiele wakacyjnych przeżyć, jak właśnie Hip Hop Kemp.

Impreza odbywa się w Hradec Králové (oddalonym około 50 kilometrów od polsko-czeskiej granicy w Kudowie-Zdrój) na malowniczym terenie dawnego lotniska wojskowego. Po zapierających dech w piersiach koncertach na głównej scenie, kilkanaście tysięcy fanów rozdziela się po kilku imprezowych hangarach, by do bladego świtu bawić się w rytmie klasyków hip-hopu i funku, miksowanych przez prawdziwą czołówkę imprezowego didżeingu. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze mnóstwo atrakcji związanych z aktywnym spędzaniem czasu - granie w streetball na specjalnych boiskach, wyścigi gokartów, parkour, skoki na bungee, zapasy w czekoladzie, oraz najbardziej popularne - frisbee, zośka i wylegiwanie się w hamakach

Klimat tworzą także budki z typowo czeskim jedzeniem (być na Kempie i nie zjeść langosza, to jakby nie przeżyć Kempu) oraz liczne stoiska z rarytasami na winylach i cd oraz hiphopową odzieżą. Wszystko to sprawia, że HHK od pierwszej edycji nazywa się FESTIWALEM Z ATMOSFERĄ, dla której odwiedzają go co roku coraz liczniejsze grupy fanów dobrego, niezależnego rapu oraz kempowego klimatu.

Line Up Festiwalu:

KENDRICK LAMAR /USADE LA SOUL /USABISZ & B.O.K Liveband /PL/TRZECI WYMIAR /PL/MIOUSH + Kato Band /PL/TE-TRIS + W.E.N.A. /PL/GRUBY BRZUCH [Grubson + BRK + Jarecki + Jotoskleja] /PL/JWP/ Bez Cenzury /PL/ KALI x PALUCH /PL/EL-P /USA/BAAUER /USA/ODDISEE & APOLLO BROWN /USA/GUILTY SIMPSON /USA/RA THE RUGGED MAN /USA/MURS & FASHAWN /USA/STALLEY /USA/ORGANIZED THREAT ft. Gavlyn, Poetic Death, Yarah Bravo, DJ Dubplates, DJ Mike Steez /USA, SWE/HEZEKIAH /USA/RODNEY P & SKITZ /UK/SHYSTIE /UK/M-Phazes & Illy /AUS/WEFUNK DJs – Static & Professor Groove /CAN/JUKEBOX CHAMPIONS /FR, UK/THE DISABLISTS /UK/SHABAZZ PALACES /USA/Amewu + DJ WERD /D/DELIRIUM TREMENZ /CO/ + PYRANJA /D/BURNEY MC /UG/RETROGOTT & HULK HÖDN /D/MEGALOH /D/UMSE /D/DIE ORSONS /D/DJ T-ROBB /IT/ESA /IT/STRAPO & DJ SPINHANDZ /SK/VEC /SK/ANDROID ASTEROID /CZ/EKTOR & DJ WICH /CZ/VLADIMIR 518 /CZ/PRAGO UNION + Champion Sound & Krotitelé dechů /CZ/H16 /SK/MOJA REČ + Komplot /SK/BOYBAND /CZ, SK/JAMES COLE /CZ/PAULIE GARAND & REST + DJ FATTE /CZ/NENI PROBLEM (Majself + Plexo + Mugis) /SK/Separ, Decko, Tono S. & DJ Miko (Gramo Rokkaz) /SK/

Adres wydarzenia na portalu społecznościowym facebook dot. wyjazdu Bydgoszczan na festiwal:

https://www.facebook.com/events/1385779 ... 2/?fref=ts

Adres wydarzenia głównego:


https://www.facebook.com/events/3600430 ... 7/?fref=ts
HIP HOP KEMP 2013 - Festiwal z atmosferą! MIĘDZYNARODOWE ŚWIĘTO HIP-HOPU! 22-24 sierpnia 2013...
http://www.hiphopkemp.pl
Wszystko za sprawą bardzo ciekawego praskiego duetu. Stanowią go Tomáš Konůpka - Papa Nakverst (perkusja, syntezatory, vocoder) oraz Jan Pospíšil - Onetwo (rap). Na swoim oficjalnym fanpage'u w zainteresowaniach wymieniają.
brylowa
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 cze 2013, 23:26

Powrót do Ustawki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron