Szacunek

Wszystko czego dusza zapragnie

Szacunek

Postprzez ProfessorX » 04 cze 2010, 20:33

Yo,
Chciałem napisać o - wg. mnie - frajerskim zachowaniu - braku szacunku do forum.
Uważam, że forum powinno gromadzić ludzi mających na celu wymiane poglądów, dzielenie się swoimi doświadczeniami, opiniami etc.
Przeglądając fora internetowe natrafiam jednak corazczęściej na takie oto przypadki, które wkurwiają mnie nieco:
- jakiś przypadkowy koleś nagrał se kawałek i umieszcza go na forum. Jest to jedyny jego wpis na forum i zazwyczaj ostatni i oczekuje od ludzi że będą słuchali i oceniali jego "utwór".
Moje przesłanie do tego typu bezczelnych osłów jest następujące:
- albo okazujesz szacunek danemu forum - uczestnicząc w nim aktywnie - i możesz wtedy liczyć na szczery komentaż, albo - niedość, że jesteś osłem to w dodatku tracisz czas bo otrzymujesz opinie w stylu "zajebiste", "chujowe", "pedalstwo", "tak trzymać, bedzie dobrze".

Chcesz prezentować swoje produkcje - rób to - ale oceniaj także innych. Wtedy bedziesz wartościowym członkiem forum a nie cipą i sam zobaczysz, że twoje produkcje zaczną być sensownie komentowane.
Pozdro.
Obrazek
ProfessorX

Re: Szacunek

Postprzez Arjen » 04 wrz 2010, 12:19

Ja uważam, że skoro w jakimś dziale na forum piszę coś w stylu "Umiesz rapować - zaprezentuj swoje skillsy", to bynajmniej nie trzeba aktywnie uczestniczyć w tym forum, żeby dostać sensowne odpowiedzi po umieszczeniu swojego utworu. Żeby tylko! Jeśli ktoś na danym forum nie ma znajomych, to tym bardziej nie ma co liczyć na słodzenie (wiadomo, że kumplowi trochę trudniej powiedzieć, że kawałek jest daremny). No i wiadomo, żeby przeglądnął inne wpisy i je skomentował, ocenił inne kawałki i sam je porównał do swojego dzieła.

Koleś się rejestruję na paru forach i chce sprawdzić co ludzie sądzą o jego utworach. A jak myśli, i ma np. 5 komentów, to sobie sprawdzi inne wpisy tych użytkowników, czy tylko bluzgają, czy myślą co piszą. To moje zdanie, pozdrawiam
Arjen

Postprzez ProfessorX » 06 wrz 2010, 11:30

Arjen napisał(a):Ja uważam, że skoro w jakimś dziale na forum piszę coś w stylu "Umiesz rapować - zaprezentuj swoje skillsy", to bynajmniej nie trzeba aktywnie uczestniczyć w tym forum, żeby dostać sensowne odpowiedzi po umieszczeniu swojego utworu

Masz rację, cofam tych
ProfessorX napisał(a):bezczelnych osłów
i życzę wielu profesionalnych recenzji.
pozdro!
Obrazek
ProfessorX

Postprzez AnnKowal12 » 22 wrz 2014, 10:49

A ja tak nie uwazam, gdyby kazdy mial się ograniczac do 1/2 for bo na wiecej nie maja czasu to wielu sluchaczy by stracilo:)
AnnKowal12

Postprzez Moder_20 » 27 paź 2014, 20:29

No w sumie przedmowca ma troche raaacji tutaj
Moder_20

Powrót do Hasiok