Co Myślicie ?

Co Myślicie ?

Postprzez Stereo Typy Byku » 12 cze 2010, 17:24

Zkumplem mamy teraz dylematy nie chce komentarza na mój temat czy tej wypowiedzi chce waszego zdania więc: co myslicie o coraz większej ilości diss'ów która wychodzi na polska scene rapu mnie osobiście to zaczyna denerwować i to w huj. np. peja wydaje mi sie ze mu sie nudzi lub nie ma pomyslu juz na rap to utrzymuje sie poprzez diss'y wciągajac w to innych a pytam co ze słynnym wersem : " Hip Hop Łączy A Nie Dzieli" bo przeciez tak mialo byc i co sie dzieje przychodzi rok 2010 włączam youtube i co diss tego na tego ten na tamtego a tamten na reszte to paranoja albo np. "kurwy hejterzy" blabla a kto im daje coraz większe powody do robienia z siebie debili . ja się wychowałem na hip hopie który miał łączyc jak narazie tylko dzieli.
Stereo Typy Byku

Re: Co Myślicie ?

Postprzez Patryk » 15 cze 2010, 13:36

Wedóg mje diss czy beef to normalno rzecz w hip-hopie tako jak gorole w Sosnowcu od kedy pamientom dissy były przykład "2 pac-Hitem Up" jest to normalne ale łazi o 1 piosynka lub 2 jak jest to odpowiedz ale wydawanie cauy płyty jest to fest przesada! http://pl.wikipedia.org/wiki/Diss
"A to żeś jes ze Silesii to powód do nojwiynkszyj dumy."
Obrazek
Patryk

Postprzez Stereo Typy Byku » 15 cze 2010, 22:10

O to mi biega . główny przykład Peja słuchałem kiedyś doś dużo peji ale teraz nie moge go strawić a najbardziej wkurwia to że wciąga innych w te gierki i coraz wiecej gowna sie robi . takie jest moje zdanie . jeszcze jedno mysle ze Parias bardzo dobrze sie zaprezentowało raz mu odpowiedzieli i w dupie go maja ( narazie :( )
Stereo Typy Byku

Postprzez Bozia » 15 cze 2010, 22:25

Wg mnie nie jest przeszkodą ilość dissów ale to że PL jest zbyt mała na takie coś i teraz mamy tego przykład. Dwóch MC's podzieliło scene na pół...nawet jeśli niby ktoś stoi z boku tego to tak naprawde w środowisku rapowym wiedzą za kim on idzie.
Bozia

Postprzez ProfessorX » 15 cze 2010, 23:07

Disy tak jak i rap - są dobre - jak są błyskotliwe i rzeczowe.
Bozia napisał(a):Dwóch MC's podzieliło scene na pół...nawet jeśli niby ktoś stoi z boku tego to tak naprawde w środowisku rapowym wiedzą za kim on idzie

W USA też jesteś East albo West. Kiedyś to było widać bardzo wyraźnie i mi to nie przeszkadzało.
Obrazek
ProfessorX

Postprzez Stereo Typy Byku » 23 cze 2010, 09:03

http://www.youtube.com/watch?v=PmxIu4sy ... =topvideos Kolejny diss peji w strone parias i jaki to ma sens przecież to jest czysta prowokacja ze strony peji on juz nie ma pomyslow na hip hop a nie chce zniknąć i on jeszcze mówi że "nie dzieli sceny scena sama sie podzieliła" no to jest tragiczne . zapożycze teraz tu słowa które tu pasują. ( słowa nawiną PALUCH ) " Ten co kłamie że w tekstach mówi prawde a ja naprawde na te prawde lache kłade" peja sie konczy takie moje zdanie.
Stereo Typy Byku

Postprzez Patryk » 23 cze 2010, 21:55

I nastempne dissy zato trocha mni znanych ludzi:
1.Bubson

2.Toony

3.Zaś bubson
"A to żeś jes ze Silesii to powód do nojwiynkszyj dumy."
Obrazek
Patryk

Powrót do Ogólnie na temat RAP'u