Beef, Diss

Beef, Diss

Postprzez ProfessorX » 07 kwi 2010, 14:20

Uważam, że beefy są piękne. Zawsze ekscytowało mnie, w każdej dziedzinie sztuki, to - jak artysta wkłada maksimum zaangażowania, pasji plus agresję w to co robi. Beefy są pod tym względem zajebistym przykładem. Wnoszą wiele energii do hip-hop'u. Nie będę oryginalny, mój ulubiony diss to:

przy czym to, że jest moim ulubionym, nie znaczy, że stoje po stronie Cube'a przeciw N.W.A. Poprostu chodzi mi o sposób w jaki to zrobił. Tak samo w obecnym beefie TD - Peja doceniam produkcje jednego i drugiego, chociaż w moje gusta bardziej trafiał zawsze rap od Peji.

Ucieszyło mnie też jak KRS-1 rozjebał tą kurwe Nelly. Ten kutas powinien w ogóle być dumny, że KRS-1 go zdisował. Tutaj w 100% jestem z KRS-ONE'em

...no i dziesiątki innych.

Co wy sądzicie o beef'ach? Jakie Was najbardziej zaciekawiły?
Obrazek
ProfessorX

Re: Beef, Diss

Postprzez Bozia » 09 kwi 2010, 11:34

Co do beef'u Tede/Peja to przynajmniej obojetnie po jakiej stronie sie jest to jedno jest pewne - beef na najwyzszym poziomie, bo np. ostatni beef Peja/Żurom to totalna tragedia.
Beef to można powiedziec część tej muzy ale wszystko z głową.
Jeśli za pośrednictwem beef'u chcesz sie wybić/pokazać światu to jesteś cipka a nie raper
Bozia

Postprzez abubyk » 13 paź 2010, 16:19

Moje ulubione dissy :

http://www.youtube.com/watch?v=WqhDDxic8r4

http://www.youtube.com/watch?v=m39dRlPph88

+ Wszystkie dissy Mesa obojętnie czy na Mezia czy Masseya ;)
abubyk

Postprzez ProfessorX » 15 paź 2010, 13:19

Ten klip też musi być w tym temacie: Tim Dog - Fuck Compton

Obrazek
ProfessorX

Postprzez abubyk » 15 paź 2010, 15:28

Jak już wyjeżdzasz z beefami zza oceanu to trzeba wspomnieć o rozpadku NWA czyli Dre vs śp. Eazy-E :

abubyk

Postprzez ProfessorX » 15 paź 2010, 18:26

abubyk napisał(a):trzeba wspomnieć o rozpadku NWA

słusznie

abubyk napisał(a):czyli Dre vs śp. Eazy-E

raczej trzeba by najpierw zapodać...

...gdzie NWA jadą po Ice Cube który pisał im wcześniej texty.
Ci dwaj koledzy, których utwory zamieściłeś pokłucili się ze sobą później, kiedy Ice Cube'a nie było już w N.W.A -ale najpierw razem byli na niego wkórwieni bo wyjechał do NY zrobić "AmeriKKKa's Most Wanted" które produkowali kolesie z Bomb Squadu. (Ci sami co Public Enemy - jak zapewne wiesz)

Więc "jak już wyjeżdżasz" z t tekstami co i kogo trzeba wspomnieć to zrób to jak należy.
Obrazek
ProfessorX

Powrót do Ogólnie na temat RAP'u